Vega Gıda Sanayi A.Ş. Çikolatalı, Şekerli ve Unlu Mamuller Sektöründe faaliyet göstermekte olup; unlu mamuller, çikolata ve çikolata kaplamalı ürünler, şekerli - oyuncaklı ve çikolatalı drajeler, kakaolu - fındıklı kremalar ve şekerleme ürün gruplarını üreten bir sanayi kuruluşudur.

Vega Gıda Sanayi; İstanbul Ömerli’de bulunan 6.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 8.500 m2’lik alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vega Gıda Sanayi ürettiği ürünlere hammaddenin kalitesini, çalışanlarının emeğini ve coşkusunu katar. Hijyenik koşullarda ve çevre dostu ileri teknoloji kullanarak ürettiği yaşam enerjisini tüketiciye yansıtır.

Vega Gıda Sanayi kalitesini her geçen gün artan ürün çeşidi ile daha geniş tüketici grubuna ulaştırmaya, doğru yatırımlarla sektörde ilerlemeye, hayatınıza mutluluklar katmak için çalışmaya devam etmektedir.

Hedefimiz; Müşterilerimize, daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak, her satış noktasında ürünlerimize ulaşılmasını sağlamak ve bu anlamda rakiplerimizden daha iyi hizmet verebilmektir. Sizin ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlığının en büyük dostu olma, sizlere en güzel lezzetleri sunma çabalarımızı kesintisiz sürdürmeyi ve Toplam Kalite Yönetimi Felsefemizle en mükemmele erişerek üretim ve pazarlama alanında daha da büyümeyi hedeşemekteyiz.

Çikolata küçük mutluluklar yaratır, bizi hayata bağlar.

Bütün çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve hizmet etmekten gurur duyduğumuz milyonlarca değerli tüketicimize küçük mutluluklar vermek ve onları hayata bağlamak çalışma anlayışımızın temel taşıdır. Biz tüketicilerimize “sürekli yaşam enerjisi veren ve potansiyelini her zaman arttıran” bir marka olarak akıllarda kalabilirsek, işte o zaman kendimizi başarılı sayabiliriz.


Buy now

PANAHARLA tarafından geliştirilmiştir.